Сморід та інші причини, через які пасажирів знімають із рейсів

Причини, через які пасажира можуть не допустити на борт літака, перерахували авіаексперти. На деякі з них достатньо звернути увагу перед вильотами – і не всякий нормальний турист опиниться в зоні ризику – а ось деякі важко виправити перед польотом.

Причина перша: смердючі пасажири. Девід Райшер, генеральний директор LegalAdvice.com, раніше заявляв: «У більшості авіакомпаній є правила в договорах перевезення, які дозволяють авіакомпанії не перевозити пасажира, якщо сморід настільки сильний, що інші мандрівники можуть відчути огиду до запаху і від них надходять скарги» . Принаймні, більшість американських і частини європейських компаній мають такий пункт договору «в наявності». І прецеденти були – у 2010 році пасажир був висаджений із рейсу Air Canada Jazz після того, як мандрівники поскаржилися на запах. А у 2019 році цілу родину зняли з рейсу American Airlines після того, як інші пасажири заявили, що від них пахне.

Другої причини досить складно позбутися такими швидкими заходами, як прийняття душа. На борт літака турист ризикує не потрапити і за надмірну вагу. Щоправда, для цього вага має бути вельми і надто «зайвою». З міркувань безпеки авіакомпанії вимагають, щоб пасажири пристібалися перед зльотом та посадкою. У результаті ризикують лише ті пасажири, які важать стільки, що на них не зійдеться додатковий ремінь.

Відсутність взуття – більшість перевізників також має такий пункт у договорі – людину, у тому числі дитину – якщо та вже ходить на своїх двох – не пустять на борт без взуття. Причина – по-перше, безпека для пасажира, тому що якщо літак потрапив в аварійну ситуацію, може знадобитися взуття для безпечної висадки. А по-друге, дотримання першого пункту, оскільки «босі ноги часто пахнуть», – заявляють експерти.

Сморід та інші причини, через які пасажирів знімають із рейсів

Також ризикують і пасажири у «відвертому» одязі, а також у одязі з непристойними картинками або написами. Багато авіакомпаній мають положення у своїх договорах перевезення, в яких йдеться, про можливість висадити пасажира, «якщо поведінка пасажира створює необґрунтований ризик образи або роздратування інших пасажирів».

Раніше Tourist.com.ua писав, що «Пукаючі туристи спровокували велику бійку, трьох заарештовано».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «П’ять суперпродуктів для зміцнення імунітету».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі