В Ізраїлі виявлено стародавнє кільце із символом Ісуса

Відкриття було зроблено біля берегів Середземного моря. Перстень із печаткою, який, мабуть, носили перші християни, убудований у зелений камінь із фігурою пастуха, що несе на плечах вівцю.

«Хоча зображення доброго пастиря було звичайним явищем у ранньохристиянській символіці, його рідко включають у кільце», – говорить Хелена Соколова, хранитель монетного відділу Управління старовин Ізраїлю.

Кільце було одним із багатьох артефактів, виявлених археологами при двох аварії корабля недалеко від стародавнього порту Кесарії. Інші скарби включають сотні срібних та бронзових римських монет середини третього століття та велику колекцію срібних монет початку чотирнадцятого століття.

Археологи також знайшли статуетки римських часів – орла та актора театру в комедійній масці, бронзові дзвіночки, покликані відганяти злих духів, та кільце з червоним каменем.

Залишки корпусів кораблів та їх вантажів виявили розкиданими по морському дну на глибині близько 4 метрів. Кесарія була домом для однієї з перших християнських громад, і, згідно з Новим Завітом, Святий Петро хрестив там римського сотника Корнілія.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі