Коли ви з’їдаєте дуже багато яблук, ось що відбувається з вашим організмом

Одне яблуко на день може вберегти від лікаря, але занадто багато яблук може призвести до більшої кількості відвідувань лікаря, ніж ви очікували. Хоча яблука мають величезну кількість корисних властивостей, їх надлишок може спричинити негативні побічні ефекти.

Згідно з Eat This, Not That!, середня людина може без проблем з’їдати від одного до двох яблук на день. Проте вживання більшої кількості яблук може призвести до проблем із травленням. У яблуках багато клітковини та натуральних цукрів. Занадто велика кількість цих речовин може спричинити здуття живота, газоутворення та розлад шлунка.

Високий вміст цукру в яблуках також може призвести до проблем із цукром у крові. Хоча ви не повинні уникати яблук, тому що вони містять натуральний цукор, вживання занадто великої кількості відразу може спричинити коливання рівня цукру в крові. Це може не мати великого значення для людей, які загалом здорові, але люди з певними захворюваннями можуть захотіти дотримуватися одного яблука на день.

“Для людей з поганим метаболічним здоров’ям або діабетом занадто багато цукру з фруктів може також погіршити чутливість до інсуліну або вплинути на ефективність лікування діабету”, – сказав експерт з харчування і автор доктор Джош Екс, DNM, CNS.

Користь яблук для здоров’я

Коли ви з'їдаєте дуже багато яблук, ось що відбувається з вашим організмом
Shutterstock

Хоча вживання занадто великої кількості яблук може спричинити проблеми зі здоров’ям, ви можете отримати безліч переваг для здоров’я від цього фрукта, якщо зменшите його споживання. Згідно Healthline, яблука містять багато вітамінів і мінералів, включаючи вітамін С, калій, вітамін К, марганець, мідь та вітамін А. Вони багаті на клітковину і воду, які можуть підтримувати здорову вагу, зберігаючи почуття ситості. Вони також містять пектин, різновид клітковини, що діє як пребіотик у кишечнику. Це може підтримати гарне травлення.

Яблука – смачний і універсальний фрукт, а це означає, що з’їдати його кожен день не важко. Їх можна їсти в чистому вигляді, якщо уникати насіння, яке може бути токсичним, якщо його з’їсти занадто багато. Яблучні скибочки також добре поєднуються із солоними продуктами, такими як арахісове масло, сир та йогурт. Крім того, ви отримаєте додаткову користь у вигляді білків та корисних жирів. Тільки не забудьте ретельно вимити шкірку перед тим, як приступити до вживання яблука, щоб позбавитися мікробів, які могли потрапити на нього в продуктовому магазині.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог виявив ідеальний продукт для схуднення».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі