Дані 2 поради, як пройти спецконтроль в аеропорту безкоштовно та швидко

Декілька хитрощів для туристів, як швидше пройти через перевірку безпеки представила британська експерт з подорожей Нора Данн. Вона озвучила потрійну хитрість як пройти в чисту зону, не затримуючись у черзі занадто довго.

За її словами, здебільшого «ключ до прискорення» – знайти правильну чергу. “Магія полягає в тому, щоб знайти правильних людей у ​​складі черги”, – така перша порада дає вона туристам. “Правильними” сусідами вона називає ділових мандрівників – і радить туристам вибирати ту чергу, де таких найбільше. «Ці люди, швидше за все, відточили прохід через рамки безпеки в аеропорту аж до ступеня мистецтва. Поки ви стоїте у черзі за ними, дивіться, що вони роблять, і навчайтеся у них. Якщо вони справді хороші у цьому, це схоже на танець», – заявила експерт.

Друга порада – це небажані попутники, з яких найнебажаніші – сім’ї з маленькими дітьми. «Якщо ви не бачите черги з діловими мандрівниками, то принаймні уникайте – за будь-яку ціну – черги з сім’ями (особливо сім’ями з маленькими дітьми). Вони зі зрозумілих причин повільно сортують свої речі, щоби пройти через рентгенівські апарати». До речі, аналогічну пораду можна зарахувати і до черг на паспортному контролі, в українських аеропортах точно.

Остання порада стосується працівників служби безпеки. Більшість туристів вибирає чергу з великою кількістю персоналу у рентгенівського апарату – і найчастіше це помилка, запевняє експерт. «Якщо біля апарату більше одного-двох людей, швидше за все, одна з них – стажер, і ця черга буде ледве повти», – запевняє вона.

Також експерт нагадала туристам очевидні правила, які всі забувають – а саме, перевірити все, що може затримати самого туриста: «Важливо уявляти, де ваші рідини – вони мають бути легко доступними і в окремій сумці із застібкою-блискавкою, ваш ноутбук та іншу електроніку при необхідності легко вийняти, а взуття та ремінь легко зняти».

У коментарях її поради також доповнили інші мандрівники. Наприклад, вони озвучили наступний лайфхак – при великому наборі кабінок для огляду ви скоріше пройдете, повернувши ліворуч – більшість людей правші і справа черга завжди накопичується більше. А також, як доповнили співробітники аеропорту – в очікуванні своєї черги не варто шуміти, свистіти і навіть позіхати – це привертає увагу співробітників і такого туриста з більшою ймовірністю зупинять на додаткову перевірку.

Раніше Tourist.com.ua писав, що «Працівник аеропорту розповів, чому ніколи не треба замикати свою валізу на висячий замок».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі