Через помилку співробітників аеропорту туристка випадково відлетіла на 1450 км. від місця призначення

Беверлі Елліс-Хебард з Філадельфії (штат Пенсільванія) через помилку співробітників аеропорту вирушила до Ямайки в Карибському морі замість того, щоб прибути в Джексонвілл у штаті Флорида.

Як пише Business Insider, американку направили не на той літак, і вона не мала з собою паспорта.

Жінка часто переміщається між своїм будинком у Філадельфії та другим – у Джексонвіллі. На цей раз вона вирішила летіти регулярним рейсом Frontier Airlines, щоб провести час у сонячному штаті.

Проблема виникла, коли жінка вирішила сходити до туалету перед вильотом. Співробітник авіакомпанії запевнив її, що має 20 хвилин. Однак після повернення виявилося, що літак вже майже заповнений, і її поквапили на посадку після перевірки квитка. Із-за паніки Елліс-Хебард порізала руку, завантажуючи ручний багаж.

Бортпровідниця в літаку обробила рану американки та запевнила, що вона може розслабитися до прильоту на Ямайку.

“Я хотіла б полетіти туди, але я вже маю пляж там, де я живу”, – пошуткувала Беверлі.

Проте стюардеса уточнила, що це зовсім не жарт, і літак насправді летить на Ямайку.

“Ви в’їжджаєте до іншої країни без паспорта. Це погано”, – додала співробітниця авіакомпанії.

Зазначимо, що відстань між Філадельфією та Ямайкою становить приблизно 900 миль (1450 км). Влада іншої країни дозволила Елліс-Хебард залишитися на містку між літаком та аеропортом, а тому вона не залишала офіційно територію США.

За кілька годин після прибуття її посадили на наступний рейс назад до Філадельфії. Frontier Airlines повернула жінці вартість її квитка і видала їй ваучер на суму $600 як компенсацію.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі