Дуже рідкісне явище: на Іспанських курортах запровадили Помаранчевий рівень небезпеки

Туристів, які відпочивають в Іспанії та Португалії, попередили про «теплову хвилю», що триває: температура найближчими днями може піднятися до рекордних 44 градусів за Цельсієм, що дуже небезпечно для здоров’я. Нагадаємо, що про екстремальну спеку також попереджали туристів у Єгипті, і є ризик, що хвиля спеки також захлисне і Туреччину.

Загалом, як прогнозують метеорологи, по всьому Середземномор’ю можлива температура до 40 градусів за Цельсієм, а подекуди й вище. Найбільш напружені умови очікуються на Коста-дель-Соль, Балеарських та Канарських островах. Причому екстремальна спека може тривати до кінця тижня, а значить, туристам доведеться туго.

Відпочиваючим рекомендовано вжити превентивних заходів для захисту. Як то в найспекотніший час залишатися вдома, відвідувати пляжі тільки рано вранці або ближче до заходу сонця, пити більшої чистої води, носити світлий одяг, головні убори і сонцезахисні креми не нижче SPF 50.

Також туристів попередили, що літо-2022 в цілому очікується спекотним, температури тепліші від звичайного будуть також у липні та в серпні – ймовірність екстремально спекотного літа на Канарських островах та північному заході Іспанії становить 60% та 70% на решті материкової частини Іспанії та на Балеарські острови.

Нагадаємо, що раніше про пік теплової хвилі попередило туристів Єгипетське метеорологічне управління (EMA): жителям та туристам загрожує реальна небезпека. Температура на курортах Єгипту та в Каїрі може зашкалити за 40 градусів. Власне, спека, що накрила Середземномор’я, прийшла туди із Сахари. Подробиці читайте за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі