В Анталії спростували інформацію про масовий продаж готелів на курорті

Жодного масового продажу готелів в Анталії немає. На курорті вистачає працюючих засобів розміщення, щоб прийняти всіх бажаючих відпочити російських туристів. Про це журналістам розповів голова Торгово-промислової палати провінції Давут Четін, коментуючи повідомлення ЗМІ про кризу на готельному ринку Анталії.

Зокрема, минулими вихідними деякі турецькі видання опублікували статистику онлайн-платформи оголошень Sahibinden. Згідно з представленими даними, зараз у Туреччині виставлено на продаж близько 700 коштів розміщень у туристичних регіонах. При цьому деякі журналісти зробили висновки, що це говорить про серйозні складнощі у готельному секторі.

«У масштабах усієї республіки на реалізацію виставлено близько 700 готелів, але кількість таких об’єктів у самій Анталії не перевищує 100. Якщо врахувати, що в нашій провінції налічується понад 2 тис. засобів розміщення, цифра у 100 готелів виглядає абсолютно нормальною, це зовсім невеликий відсоток в обсягах всього ринку», – пояснив Давут Четін.

Він також зазначив, що 2020 та 2021 роки були для турбізнесу Туреччини досить складними через пандемію коронавірусу. Деякі готельєри в таких умовах справді не змогли впоратися із кризою, незважаючи на різну держпідтримку. Проте зараз індустрія гостинності в країні, незважаючи на певний спад турпотоку у зв’язку із ситуацією в Україні, почувається цілком упевнено.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі