На найбільшму круїзному судні виявлено спалах омікру серед вакцинованих туристів

48 вакцинованих туристів на борту найбільшого круїзного судна у світі – Symphony of the Seas круїзного оператора Royal Caribbean – у понеділок дали позитивний результат на COVID-19, незважаючи на суворі заходи, покликані позбавити туристичні групи нових спалахів коронавірусу. Про це стало відомо з прес-релізу круїзної американсько-норвезької компанії Royal Caribbean Group, якій належить судно. Інцидент із зараженням вакцинованих мандрівників лише посилив побоювання з приводу того, що новий омікрон-штам може стати на заваді відновленню круїзної індустрії.

Раніше круїзні лайнери позиціонували себе як один із «найбезпечніших» способів відпочинку, доступних ще влітку 2021 року, коли круїзний сектор у США відновив роботу з новими covid-протоколами після тривалого застою у зв’язку з пандемією. Згідно з правилами Royal Caribbean, всі гості на борту лайнера віком від 12 років повинні були пройти повний курс вакцинації та дати негативний результат тесту перед відправленням. Також оператор «настійно рекомендує» гостям пройти ревакцинацію перед відплиттям, але це не є обов’язковою умовою для покупки туру.

Члени екіпажу також мали пройти повну вакцинацію, причому їх тестували під час плавання «не рідше одного разу на тиждень». Невакциновані діти на борту Symphony of the Seas мали показати негативний результат ПЛР, а також негативний результат тесту в терміналі перед вильотом.

Проте всі ці заходи не врятували від спалаху ковіда на борту судна і 48 туристів заражені «омікроном». Другий за величиною у світі круїзний оператор повідомив, що на борту судна, яке завершило тижневий круїз до Майамі в суботу після відплиття 11 грудня, знаходився 6091 гість та член екіпажу.

У заяві уточнювалося, що «ковидопозитивні» пасажири або мали слабкі симптоми, або зовсім не мали ознак захворювання. Також відомо, що шістьох гостей було висаджено раніше і доставлено додому. За даними круїзної компанії, 95 відсотків туристів на борту були повністю вакциновані, у той час як 98 відсотків тих, у кого було виявлено позитивний результат тесту, також були щеплені.

Втім, представники Royal Caribbean уточнили, що це не вплине на майбутні маршрути судна Symphony.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вас може здивувати, яку кількістькави ви повинні випивати за день».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі