Скандал в Боснії і Герцеговині: директор розвідки прослуховував генерального прокурора

Прокуратура Боснії і Герцеговини (БіГ) повідомила, що отримала дві кримінальні звинувачення проти директора Агентства розвідки і безпеки БіГ Османа Мехмедагіча в скоєнні кількох злочинів, включаючи зловживання службовим становищем, перешкоджання правосуддю і вимагання.

В обвинувальних висновках проти директора АПУ також описується незаконне використання коштів агентства, а також незаконні дії і вжиття заходів і дій зі спостереження і стеження за певними особами.

“На підставі цих звинувачень прокуратура БіГ порушила дві справи, які були передані виконуючим обов’язки прокурорів Спеціального відділу по боротьбі з організованою злочинністю, економічними злочинами і корупцією”, – йдеться в заяві.

Прокуратура БіГ підкреслила, що ця заява стала результатом розслідування ряду ЗМІ, пов’язаних з публікацією аудіозапису зустрічі Мехмедагіча з генеральним прокурором БіГ Горданою Тадич.

Стверджується, що запис був зроблений незаконно, тобто Мехмедагіч таємно записав зустріч, а АПУ стверджує, що запис належить не їм, а прокуратурі БіГ.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі