Всі були в шоці, коли на Балі туристка роздяглася до гола і вдерлася до священного храму

Вісім років в’язниці загрожує на Балі за скандал із оголеною у храмі 28-річній туристці, яка роздяглася під час богослужіння і почала танцювати. Місцеві жителі «за традицією» звинуватили росіян, але туристка виявилася з Німеччини, хоча судячи з імені ексгібіціоністки, яке наводить індонезійська преса, без слов’янських коренів тут не обійшлося.

28-річною Дар’єю Тущинською (так її називає місцева преса) не змогла купити квиток на виставу в храмі в Убуді. Зрештою туристка, схоже, вирішила «доплатити» стриптизом. Принаймні, на подив охорони, вона зняла з себе весь одяг і пішла на сцену під час шоу індуїстських танців на Балі.

У відео, яке зняв місцевий житель, видно, як туристка ходить навколо танцюристів, приймає пози і робить реверанс місцевому чоловікові, який намагався вивести її зі сцени. Потім її зняли, коли вона стоїть на колінах біля храму і влає що молиться. Танцюристи, треба сказати, «шоу» ігнорували «з вражаючою концентрацією», як додали у ЗМІ.

Стриптиз тривав, зважаючи на все, всього кілька хвилин, поки охорона і публіка розуміли, що відбувається. У результаті туристку вивели зі сцени співробітники служби безпеки та передали її поліції. Автор ролика, до речі, «звично» звинуватив росіян, вірніше деяких «кавказців», підписавши ролик буквально так: «Well, why are Caucasians getting crazier» («Ну чому кавказці божеволіють?»)

Проте з’ясувалося, що туристка таки з Німеччини. Більше того, вона «довгострокова» мешканка Балі і добре відома місцевим поліцейським своїм неадекватом. Як пояснив у пресі представник поліції Балі Стефанус Сатаке Баю Сетіанто, це не перше повідомлення про те, що туристка роздягається на публіці. “Під час її перебування в Убуд Бунгало її часто бачили оголеною під час прогулянки територією вілли”, – сказав він. До нього приєднався і голова округу Убуд Вайан Відана заявив, що туристка страждає від проблем із психічним здоров’ям, а також «у неї виникли проблеми з грошима». До речі, квиток на шоу коштує близько 11 доларів.

У результаті всі відвідувачі шоу, які купили квитки, отримали офіційні вибачення від персоналу храму Сарасваті в Убуді. «Потім було проведено ритуал, що очищає, щоб прибрати погану енергію, залишену жінкою», – додають у ЗМІ. «Стриптизерці» при цьому загрожує звинувачення у непристойній поведінці, а за це туриста може бути засуджено до тюремного ув’язнення на строк до двох років і восьми місяців.

При цьому про введення квот для німецьких туристів поки що не говорять. Однак нагадують, що в період із січня по березень 2023 року генеральний директор імміграційної служби заявив, що 620 іноземців було депортовано з Індонезії. У тому числі й за неповагу до священних місць — у чому, відзначились і росіяни. Так, на початку травня група російських туристів була заарештована на Балі за неналежну поведінку в храмі Пенгубенган — священне місце для місцевих жителів і найбільший храм індуїста на курортному острові. Про «образливий» інцидент повідомив South China Morning Post. Росіян — двох жінок віком 35 років та чоловіка 37 років — затримали за танці та недоречне позування у священному місці. При цьому поліція не стала докладно розповідати про поведінку росіян і про те, чому саме їхня поведінка була висловлена образливою.

Ще один росіянин виявився замішаний у скандалі зі священними місцями та “оголенкою” у березні, порушивши правила перебування на курортному острові Балі, причому у жорсткій формі: чоловік осквернив своїми діями священну гору Агунг. Забравшись на верх, він спустив штани, зняв цей момент на відео і опублікував у мережі. Влада острова засудила таку шокуючу поведінку. Порушнику загрожує депортація. За інформацією Balidiscovery, чоловік спустив штани і підняв руки у переможному салюті, щоб таким дивним чином відзначити своє успішне сходження на гору. Його оголений «тріумф» було опубліковано у соціальних мережах.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі