У Єгипті оголосили про каральні заходи щодо туристів

У новому туристичному законодавстві, яке обговорив з єгипетським урядом прем’єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі, передбачається посилення покарання за переслідування туристів. Щоправда, насамперед варто підкреслити – не туристи стануть об’єктом цих каральних заходів – а навпаки, єгипетські шахраї, дрібні хулігани, а також приставали, що продають сувеніри та заважають відпочивати туристам.

Нове законодавство стане частиною національної стратегії Єгипту в галузі туризму, про яку буде оголошено найближчим часом. Як заявляють єгипетські ЗМІ, стратегія була підготовлена ​​провідними міжнародними експертами в галузі туризму та підкреслює сильні та слабкі сторони сектору в Єгипті, а також запроваджує необхідні механізми дій та рекомендації експертів у різних суміжних галузях.

У тому числі на зустрічі з прем’єр-міністром було порушено і згаданий закон про посилення покарання за переслідування туристів. Головна мета закону – «обмежити будь-яку поведінку, яка впливає на рух в’їзного туризму та перешкоджає зусиллям щодо розвитку туризму», як сформулювали єгипетські чиновники.

Зокрема у зв’язку з цим у місцевих ЗМІ нагадують, що нещодавно прокуратура розпорядилася про затримання тринадцяти підозрюваних, у тому числі трьох дорослих та десяти інших осіб віком від 13 до 15 років, які були поміщені до реабілітаційного центру для неповнолітніх в очікуванні розслідування за звинуваченням у сексуальні домагання до двох туристок в районі пірамід Гізи. Предметом звинувачення став 35-секундний відеокліп, поширений у соціальних мережах у четвер, у ньому група молодих людей чіплялася до туристок біля пірамід Гізи. Ролик викликав обурення та незабаром діячів затримали.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі