Біля Шарм-ель-Шейху в море скинули туші тварин: усі чекають на акул і масові напади на туристів

У Шарм-ель-Шейху закрили популярний у туристів морський заповідник Рас-Мохамед, тепер туди не пускають туристів ні для снорклінгу, ні для дайвінгу. Також у Шарм-ель-Шейху заборонили вихід на прогулянкових яхтах у відкрите море. Причина – НП через недбалість, про яку у своєму блозі розповіла турагент.

Популярний єгипетський заповідник Рас Мохамед закрили з боку моря. Що трапилося? У морі знайшли мертвих тварин. Є люди, у яких замість мозку та почуттів долари. Інакше неможливо пояснити те, що із судна в Шарм-ель-Шейху знову скинули у воду мертву худобу», – пише турагент.

Основна небезпека у тому, що туші мертвих тварин у морі приваблюють акул – пише турагент. А останні «сильно не розуміються – мертва вівця це пливе чи живий турист», – додає вона.

Як нагадує експерт, одна з версій причини широковідомого НП 2010 року з масовими нападами акул на туристів на пляжах Шарм-ель-Шейха, коли Єгипет для туристів ледь не закрили – така ж ситуація: висловлювалося припущення, що з одного з суден-рефрижераторів після його розморозки викинули в море тонни м’яса тварин, після чого почалася навала акул на пляжі Шарм-ель-Шейха.

Нагадаємо, саме тоді були зафіксовані найгучніші інциденти між туристами та акулами. Кореспондент одного із туристичних видань, особисто став свідком чергового нападу морського хижака на туристів.

Ось що він тоді розповідав: «Я прилетів у Шарм Ель Шейх рано-вранці в неділю. На той час заборона на купання в морі владою була знята – зранку купалося безліч людей, багато хто запливав навіть за буйки. Я, як і решта туристів, встиг трохи поплавати, але вибрався з води, щойно побачив недалеко від себе цілу зграю акул. І в цей момент приблизно о 12:30 на пляжі сусіднього готелю Hyatt Regency почалися паніка і дикі крики».

На пляжі він застав жахливу картину: прямо біля пірса, приблизно за 20 метрів від берега, вся в крові борсалася жінка, істерично кричачи про допомогу. Втім, допомогти їй ніхто не міг. Лише через деякий час співробітники готелю змогли підняти на пірс те, що від неї залишилося – тіло туристки було все скусане акулою, у неї не було однієї руки та однієї ноги. «. У готелі почалася паніка. Всіх, хто купається, і в першу чергу дітей, стали на моторних човнах з моря екстрено евакуювати на берег. Потім приїхала поліція та оточила весь пляж. Також привезли дайверів з гарпунами, мабуть спеціально навчених, які почали обшукувати прибережні води в надії знайти акулу-вбивцю», – повідомив кореспондент.

Тож далі турагент коментує емоційно. «Причому, в цьому випадку на: – Ой, я не відав, що творю! – Не спишеш. Така сама подія була зафіксована в Шармі в 2010 році. На щастя, влада Єгипту відреагувала досить швидко. Закрили морський заповідник, заборонили поїздки на яхтах у відкритому морі», – пише блогер.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі