Єгипет накриває «хвилі нестабільних погодних умов»: туристів попередили про небезпеку

«Нестабільними погодними умовами», сильним вітром, який може принести курні бурі, а також суттєвою спекою налякало туристів Метеорологічне управління Єгипту. «Нестабільна» погода має розпочатися завтра у п’ятницю – і торкнеться вона не лише регіону Каїру, а й курортів Червоного моря. Дотримуватись обережності туристів закликають також при екскурсіях у «давньоєгипетські» міста – там температура може «зашкалювати» за 40 градусів. При цьому вночі обіцяють помірні температури.

Втім, за прогнозом погоди, загалом температура цілком «курортна». У Хургаді в найближчий тиждень – спекотна погода, що переноситься, від +29 до +31 вдень і +21-24 вночі. Обіцяють ясну погоду та екстремально активне сонце. Вода у Червоному морі – +23 градуси.

У Шарм-ель-Шейху ще спекотніше – +31-34 градуси вдень та +24-26 вночі. Вода у морі – до +25. Туристів закликають не забувати користуватися сонцезахисними засобами. Також попереджають, що можливим є сильний вітер.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі назвали продукти, які треба їсти на ніч, щоб добре спати».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі