Хургада за день прийняла 79 рейсів: на відпочинок їде практично вся Європа

Міжнародні аеропорти курортних міст Хургада і Марса-Алам минулої середи прийняли загалом близько 12 тисяч туристів. Відпочиваючі прилетіли на відпочинок на 79 рейсах переважно з європейських країн, російських туристів в Єгипті поки що немає. Статистику опублікували єгипетські ЗМІ, посилаючись на дані аеропортів Хургади та Марса Алама.

Повітряна гавань популярного єгипетського курорту Хургада прийняла 11 000 туристів та 75 рейсів. У той же час міжнародний аеропорт молодого курорту на Червоному морі Марса Алам прийняв 4 рейси та 1.000 відпочиваючих.

Лідером за кількістю приїжджих стала Німеччина. До рейтингу також потрапили такі країни: Польща, Чехія, Вірменія, Литва, Нідерланди, Швейцарія, Великобританія, Сербія, Австрія, Естонія, Румунія, Туреччина, Греція, Данія, Мальта, Болгарія, Угорщина та Саудівська Аравія.

За даними місцевих видань, паспортні відділи обох аеропортів продовжують виконувати рішення Головного управління паспортів та імміграції про звільнення українських та російських туристів від штрафів за прострочені візи.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі