Єгипет безкоштовно продовжує проживання українським туристам

Міністерство туризму та старожитностей Єгипту ухвалило рішення безкоштовно продовжити проживання українських туристів у готелях, де вони відпочивали, за неможливості вилетіти на батьківщину. Форс-мажор виник у зв’язку із закриттям повітряного сполучення у низці країн після початку війни Росії в Україні.

Як повідомляють єгипетські ЗМІ, влада країни забезпечить безкоштовне проживання туристів до появи можливості їх безпечного повернення додому. Представники туристичного сектору Єгипту підтримали це рішення. Вже 24 лютого керівництво готелів Шарм-ель-Шейха та Хургади відгукнулося на прохання Міністерства туризму розміщувати всіх туристів, які змушені повернутися з аеропортів через скасування рейсів.

Російсько-український конфлікт негативно вплине на туристичний потік із двох країн. Туристи з України складають значну частку відпочиваючих у Єгипті та забезпечують великий обсяг надходжень іноземної валюти.

Для допомоги іноземним туристам в Єгипті працює цілодобова телефонна гаряча лінія (19654) Міністерства туризму Єгипту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі