Єгипетські готелі повідомили, коли туристи залишаться без номерів

Єгипетські курорти недвозначно розраховують на повернення європейців, що скучили по відпочинку, які стрімко знімають «ковидні» обмеження. Насамперед у Єгипті пролунали посилання на німецький, а також голландський ринок – це дозволить заповнити готелі Хургади та Шарм-ель-Шейха на 100%. При цьому такий щільний турпотік на єгипетських курортах загрожує українським туристам овербукінгом, тобто, нестачею номерів – насамперед у «німецьких» та інших популярних у європейців готелях.

У заяві агентству Al-Watan Самех Гомаа, віце-голова ради директорів групи готелів у Хургаді зазначив, що на даний момент рівень заповнення готелів близький до 50%. При цьому протягом квітня очікується його стрімке зростання – основними його причинами стануть рішення європейських урядів – насамперед Німеччини, Великобританії, а також Нідерландів щодо скасування «ковідних» заборон.

У Єгипті обґрунтовано розраховують, що європейські туристи потягнуться до звичних місць відпочинку з усією інтенсивністю відкладеного попиту.

Українським туристам відповідно це обіцяє проблеми. Як відзначають експерти, готелі вже до квітня розраховують на повноцінне повернення німецьких і голландських туристів, через які цілком ймовірно почнеться овербукінг – який загрожує проблемами для українських туристів.

Хоча туроператори і проплатили номери, практика показує, що при «жорсткому» овербукінгу це не рятує – готелі часто «маневрують» саме за рахунок українських та російських туристів, яких намагаються «скинути» в гірші номери. Особливо це стосується найбільш популярних готелів, і особливо тих, хто раніше був заточений під німців та інших європейців.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар визначив популярний фрукт, який може бути небезпечним для здоров’я».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі