Обман на обмані: турагент розповів про кошмарний тур туристів у Хургаду

«Пам’ятаєте фільм «Невезучі»? Ось щось схоже почало відбуватися з туристами відразу, як вони зійшли з трапу літака», – так російський турагент почала свою розповідь про поїздку своїх клієнтів у Хургаду. Про ходіння по муках і обман на кожному кроці в Єгипті вона розповіла в блозі.

За словами експерта сфери туризму, подружжя з дитиною вирушило на відпочинок у сімейний готель. Тур із Самари на 10 днів у 4-зірковий готель ALBATROS JUNGLE AQUA PARK коштував їм 65 тисяч рублів (24000 грн). Проте замість безтурботного відпустки відразу почалася смуга невдач, причому відразу після того, як вони зійшли з трапа літака. Так, при оплаті візи вартістю $25 місцевий представник туроператора TUI взяв із них комісійні, не попередивши про це. «Хлопці від такого натиску розгубилися і не відразу зрозуміли, що він бере $27 з кожного, а не 25. Зрозуміли по здачі», – написала турагент.

Далі туристи побачили інші налагоджені схеми псевдопідприємництва. Так, водій трансферного автобуса наполегливо зажадав гроші за навантаження багажу, при цьому туристи навіть ще не сіли в сам автобус. Потім при заселенні в готелі російська сім’я ледь не потрапила на хитрощі наступної шахрайської схеми – під виглядом стандартного номера реєстратор намагався продати їм великий сімейний номер і при цьому вимагав доплату в розмірі $10 за ніч, разом $100. Проте туристи відмовились.

Через дві години після прибуття – нова схема, але вже від місцевого таксиста, який усіма правдами та неправдами намагався переконати туристів скористатися його послугами. За словами автора, він нахабно і зухвало обдурив гостей країни, заявивши, що потрібний їм магазин закритий і готовий відвести в інший. Проте, як з’ясувалося згодом, великий торговий центр Senzo Mall працював. «У цей момент хотілося зібрати валізи та різко «додому, до хати» за будь-які гроші. Цигани «відпочивають» у порівнянні з єгиптянами», – обурилася турагент.

Обман на обмані чекав на туристів і після покупки екскурсій у готельного гіда. «Огидна поведінка готельних гідів давно викликає обурення у агентів. Часом від цих людей треба триматися подалі! – повідомила авторка.

Резюмуючи, співробітниця турфірми, яка відправила туристів у відпустку до Єгипту, сама не очікувала повсюдного зухвальства і від своїх колег, і від місцевих жителів. «Від поведінки місцевого населення у шоці! На тлі «гостиного Єгипту», Туреччина виглядає елітним курортом, оскільки там такого нахабства жодного разу не зустрічали!», – додала вона після того, як дізналася про деталі відпочинку своїх клієнтів.

Крім того, з цими ж туристами в ту саму 10-денну відпустку відбулася ще одна неприємна ситуація з кримінальним відтінком, яка «остаточно «підкосила» довіру як мінімум до туроператора TUI». Подробиці у матеріалі «Через втрачений у Хургаді телефон туристів залякали в’язницею».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар назвала основні продукти для очищення організму».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі