За самостійний пошук телефону у Хургаді туристам загрожують в’язницею

Пара туристів, перебуваючи на відпочинку в єгипетській Хургаді, втратила телефон. Намагаючись розшукати зникнення, вони вийшли на водія таксі, проте готель заявив, що мандрівники поплатяться за своє розслідування і сядуть у в’язницю. Незвичайну історію відпочинку мандрівників із кримінальним відтінком турагент розповіла у своєму блозі.

За словами автора, крадіжка на курортах Єгипту – звичайна справа. Однак якщо туристам не пощастило, зазвичай пропонується кілька кроків по відновленню справедливості: звернутися до гіда готелю, запросити записи з камер відеоспостереження та написати заяву в поліцію.

Коротко історія постраждалих така: продавці-зазивали з хутряного відділу запропонували їм безкоштовно доїхати до великого магазину шкіряних та хутряних виробів та доставити назад у готель. Для цього організатори викликали таксі. Саме в машині турист загубив свій телефон, розшук якого ледь не вартував йому свободи. Автор уточнила, що телефон був недорогий, але цінність уявляв не сам апарат, а його вміст.

«Хлопці відразу зателефонували з апарату дружини. Трубку взяв чоловік та повторював «алло, алло». Довелося попросити російськомовних продавців перевести водієві, щоб він повернувся або хоча б сказав, куди їм приїхати за телефоном. Той, кого просили поговорити до пуття нічого не сказав, а продавці кудись «розсмокталися», – повідомила туристка.

Після приїзду в готель пара звернулася до гіда і розповіла про те, що сталося. Проте співробітниця не «горіла бажанням» з’ясовувати розташування телефону. «Якась Марина (знаходиться безпосередньо в ALBATROS JUNGLE AQUA PARK 4*), яка організувала цю поїздку, «втікла з горизонту» і в листуванні з постраждалими всіляко прикривала цього водія. А потім взагалі не виходила на зв’язок», – додала оповідачка.

Тоді відпочиваючі заявили готельному гіду, що мають намір викликати поліцію, щоб ті розбиралися з подією. Проте замість допомоги своїм співвітчизникам представник туроператора залякала їх реальним тюремним терміном. «Якщо вина водія не буде доведена, то ви сядете до в’язниці. Тут такі закони! – Залякала представник туроператора мандрівників, щоб вони спустили ситуацію «на гальма» і змирилися з втратою. Так і сталося.

Крім того, турагент розповіла, що у цього ж гіда хлопці купували три екскурсії, а за рештою ганялися три дні. Також їм не пощастило зі зворотним трансфером. У списках, які вивішують на ресепшен напередодні від’їзду, туристи себе не знайшли ні о 2:00, ні о 8:00 ранку. Таким чином, якби вони не розібралися, пропустили б свій виліт.

«Хлопці мені сказали, що чесно намагалися налаштуватися на позитив і іноді їм це вдавалося. За багато років роботи я вперше чую про такий відпочинок. Збіг обставин не дало туристам повністю розслабитись. Сказали їм треба відпочити від цієї відпустки!» – уклала авторка.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі назвали продукти які покращують зір».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі