500 туристів уже тиждень сидять у Хургаді без багажу

Про скандальне НП з російськими туристами в Єгипті розповів Telegram-канал Readovka – в Єгипті не менше 500 російських туристів змушені проводити свій відпочинок без багажу. Причини – технічні проблеми у «Боїнгу» авіакомпанії «Росія».

Згідно із заявою джерела, йдеться про рейс FV 5798 авіакомпанії «Росія», який прибув із «Шереметьєво» до Хургади ще 21 січня з 500 туристами на борту. Проте своїх валіз в аеропорту туристи не дочекалися. Виявляється, у Boeing-747-400 авіакомпанії “Росія” заклинило двері багажного відсіку. «Співробітники аеропорту за допомогою різних інструментів намагалися відкрити багажний відсік, але все закінчилося безуспішно», – пише джерело.

У результаті літак, з так і не витягнутими валізами, відлетів назад до Москви, завантаживши “вивізних” туристів. Їхній багаж довелося всупереч усім вимогам безпеки розподіляти всередині салону.

Також Telegram-канал наводить й інші скарги туристів, які летіли цим рейсом: «Частково не працював кондиціонер, крісло сусіда було зламане, воно було відкинуто і не піднімалося. Через ряд у пасажира зламаний підлокітник та столик. Коли купувала путівку в «Бібліо-глобусі», питала про авіакомпанію та літак: точно знаю, що ці боїнги вже більше 5 років не виробляються. А саме на тому, на якому летіли ми, запчастини переставляли з літака-донора в Домодєдово», – заявила одна з туристок.

Також постраждала розповіла, що туристам обіцяли все доставити ще 23 січня – але, на жаль, багаж так і не привезли. Причому, винних не знайти. Туроператор каже, що це проблема на боці авіакомпанії. А та – що багаж вантажить «Шереметьєво Хендлінг», – бідкається туристка Валерія. Тож уже майже тиждень відпустки туристи вимушено проводять без найнеобхіднішого.

Також читайте: “Я не розумію, навіщо росіяни виносять їжу з ресторану”: у Єгипті розповіли, чим не подобаються їм російські туристи

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі