Дуже холодно: на курортах Єгипту обіцяють зимову погоду, подекуди туристи зіткнуться з +5°C.

«Одягайтесь тепліше», – це традиційне напуття для туристів, які зібралися на Сінай, на даний момент можна повторити і щодо інших екскурсійних поїздок визначними пам’ятками Єгипту – як пірамідами в Каїрі, так і навіть храмами і гробницями Луксора у Верхньому Єгипті. Так, метеорологічне управління Єгипту повідомило, що у вівторок розпочалося чергове зниження температури. Холодна погода протягом дня переважає у Великому Каїрі, похолодання очікується і на півдні Сінаю, і у гірських хребтах Червоного моря.

Метеорологічне управління заявило, що можливі дощі – у тому числі і на курортних територіях, на південному Синаї та в районах гірських хребтів Червоного моря, з ймовірністю утворення туману на дорогах.

Про холодну погоду попереджають туристів, які зібралися з екскурсією до Луксора. Якщо вдень у знаменитому «давньоєгипетському» місті погода більш-менш тепла – +18-20 градусів, то вночі температура падає до +5-6°C. При цьому зазвичай туристи прибувають на екскурсію рано вранці, коли ще дуже холодно.

Щодо погоди на курортах – там також не спекотно. Але можливість позасмагати у туристів є. Так, у Хургаді прогноз обіцяє +20-21°C вдень та +11°C вночі та сонячну погоду. У Шарм-ель-Шейху тепліше – близько +20-23 ° C вдень і +11-13 ° C вночі.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Фрукти та овочі, що очищають організм від нікотину».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі