До Єгипту прийшли морози

Мінусовими температурами в теплому Єгипті «налякало» туристів Метеорологічне управління країни. Йдеться правда лише про кілька регіонів, куди туристи, проте, часто приїжджають. Втім, погода в Єгипті піднесе й інші сюрпризи: наприклад, що у Хургаді, що у Шарм-ель-Шейху «у подарунок» на Новий рік обіцяють дощі.

«Очікувані холоди за очікуваних погодних умов найближчими днями досягнуть точки заморозків на півдні Синаю», – заявили єгипетські метеорологи. У тому числі це стосується і монастиря Св. Катерини – де очікується температура близько +2 градусів – так що туристам, які зібралися на екскурсію, рекомендуємо не залишати зимовий одяг у валізі, знадобиться.

Не спекотно вночі і на інших екскурсійних програмах – у Луксорі нічна температура всього 6 градусів, в Абу-Сімбелі всього +9°C та в Асуані 10°C – а це найпівденніші регіони Єгипту, де влітку температура часто перевищує +50°C. При цьому зазначимо, що захід сонця в Єгипті на даний момент близько 17:00, тобто ніч настає досить рано. Вдень, до речі, теж не дуже спекотно – 20-21°C.

Особливої ​​спеки не варто чекати і на курортах – і більше того, погода дасть новорічний сюрприз. Про нього читайте у матеріалі «У Єгипет прийшли морози: синоптики дали прогноз туристам на Новий рік, і він не».

У Шарм-ель-Шейху, до речі, також не обійдеться без дощу. Причому він розпочнеться рівно новорічної ночі з 31 грудня на 1 січня і ймовірний весь перший день нового року. У новорічну ніч на курорті +17 градусів, вдень не підніметься вище за +19. І загалом канікулярний тиждень щодо прохолодний – не вище +23°C у найтепліші дні – це будуть четвер і п’ятниця, тобто. 6 та 7 січня. Новорічна хмарність покине курорт 3 січня. Вода у Червоному морі залишається стабільною +24 градуси.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому ви, можливо, п’єте недостатньо води взимку».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі