Туристка що поїхала на All Inclusive розповіла, як у Єгипті зуб лікували

У Єгипет туристи їздять відпочивати, а не зуби лікувати, тому корисну інформацію про форс-мажорні медичні ситуації знайти в інтернеті складно. Мандрівниця на каналі «Яндекс.Дзен» розповіла історію про те, як єгипетське «все включено» перетворилося на зубне пекло для туристки.

Реальних випадків лікування гострого зубного болю на курортах країни пірамід на пальцях перерахувати, тим більше, що більшість з них залишаються «за кадром» – туристи не поспішають ділитися інформацією, очевидно, не бажаючи згадувати болісний біль, який з’явився на зміну довгоочікуваної відпустки з усіма наслідками. За словами туристки, проблема із зубом трапилася з її подругою, яка в перший день прильоту зіштовхнулася з ниючим зубним болем. «А яка нормальна відпустка із зубним ниттям?» – Задала риторичне запитання автор.

«Думки про похід до стоматолога псували їй весь настрій. Самі розумієте, зуб, інша країна, невідомі правила, а раптом зуб обійдеться дорожче, ніж політ додому», – наголосила мандрівниця.

Спочатку не надавши значення небезпеки ситуації, мандрівниця відпочивала за повною програмою, хоч і підозрювала, що зуб так просто не дасть їй спокою. Так і сталося. Нестерпний біль з’явився за п’ять днів у вигляді припухлості на щоці. Через п’ять днів туристку «накрив» страшний біль, так що про продовження відпочинку не могло йтися. Довелося терміново шукати стоматолога арабській країні, так як обличчя у туристки “перекосило”.

«Прийняли її з гострим болем. Це також тут практикується. Як вона й припускала, спочатку місцевий лікар зовсім не мав довіри. І справа була в кількох моментах: у нерозумінні мови, у різниці менталітету, і навіть у кольорі його шкіри. Як відомо, бедуїни досить темношкірі, з чорним волоссям, чорно-коричневими очима. Я зауважила, що й зуби у місцевого населення кольору капучино, тобто якийсь нерівномірний коричневий колір», – написала блогер.

На превеликий подив туристки, медицина на єгипетському курорті виявилася не на рівні «кам’яного віку». Стоматолог зробив знімок. Як з’ясувалося, у жінки оголився нерв, а сам зуб розкришився. «Вовтузився бедуїнський лікар недовго. Після знімку зробив сильнодіючий знеболюючий укол і видалив нерв. За 15-хвилинну «метушню» вона заплатила 600 єгипетських фунтів, тобто 1000 гривень. Вона була дуже задоволена швидкою роботою місцевого стоматолога, а головне цінником, адже це справді не так дорого», – повідомила авторка.

Крім того, автор поміркувала про «національне ставлення» наших співвітчизників до різних ситуацій, заявивши, що знамените «авось» може перетворитися з довгоочікуваної відпустки на цілодобове пекло.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар пояснив, кому небезпечно їсти курку, а кому корисно».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі