На курортах Єгипту почали закривати готелі: опубліковано список

Після масового отруєння туристів у Хургаді минулого місяця готелями Єгипту пішли всілякі рейди перевіряючих, які почали нещадно карати тих, хто не відповідає вимогам безпеки. І ось перші результати таких перевірок: подробиці за закритими готелями озвучили в Міністерстві туризму Єгипту. Ще дев’ять готелів були закриті на тій підставі, що вони не дотримуються правил гігієни та безпеки.

Йдеться як про готелі Хургади, так і про Шарм-ель-Шейх. Серед постраждалих переважно готелі 4*. До списку міністерств передбачено такі готелі:

  1. 1. Horizon Resort 4 *,
  2. 2. Sphinx Aqua Park Beach Resort 4 *,
  3. 3. Grand Hotel Hurghada 4 *,
  4. 4. Luna Sharm Hotel 3 *,
  5. 5. Holiday Inn 4 *,
  6. 6. Sharm Bride Aqua Hotel Resort & Spa 4 *,
  7. 7. Aida Sharm El. Шейх 2 *,
  8. 8. Al Ahlam Abu Soma Safaga

Також читайте: Туристка розкрила 3 схеми обману відпочиваючих туристів у Хургаді

Нагадаємо, що ці заходи влада Єгипту вживає після скандального отруєння в Хургаді, внаслідок якого постраждали понад 40 туристів. Подробиці у матеріалі «У Єгипті почалися репресії: у Хургаді та Шарм-ель-Шейху 9 готелів закриті, 30 позбулися зірок».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі