У Хургаді змінюються правила в’їзду для туристів

Туроператори представили попередження для туристів, які вирушають на відпочинок до Хургади: з 20 листопада здати ПЛР-тест в аеропорту курорту за готівку стане неможливо. Більше того – здачу тесту можна сплатити лише одним типом кредитної картки. Фактично єгиптяни дещо змінили правила в’їзду до Хургади для нещеплених туристів.

Зазначимо, що без ПЛР-тесту туристів не пропустять: відпочиваючі, які прибувають із Украъни, мають пред’являти до аеропорту відповідну довідку або складати тест. Цей захід не застосовується до вакцинованих та дітей до 6 років.

Туристів, які з якихось причин не встигли скласти тест в Україні, експерти туроператорів попередили про наступне: з 20 листопада в аеропорту Хургади оплатити ПЛР-тест можна буде виключно класичними картками міжнародної платіжної системи VISA. Тобто картами Mastercard, AmEx, навіть картками Visa Electron оплатити тест не можна. Ліквідовано також оплату готівкою. А ось вартість послуги з ПЛР-тестування залишається незмінною – 30 доларів. Навіщо у Хургаді пішли на такий крок – залишається великою загадкою.

Такий захід вжито лише в Хургаді. У Шарм-ель-Шейху система оплати ПЛР-тестів після прильоту не змінюються. Тобто плату за тест беруть готівкою у доларах США або у місцевій валюті за курсом на день оплати. При цьому тривалість одержання тесту може становити кілька годин – проте туриста відправлять до готелю і, якщо раптом результат тесту позитивний, туриста повідомлять про це протягом 48 годин.

Як зазначають експерти турринку, загалом українські туристи не часто користуються тестами в аеропортах Єгипту. Як правило, необхідний ПЛР-тест туристи вважають за краще робити в Україні – це стосується як туристів із Києва, так і з регіонів. Зазначимо, що середні ціни на ПЛР-тести в Київських клініках – від 500 до 1000 гривень, тобто. $18-35. Також тест можна спробувати отримати безкоштовно.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі