Для туризму Туреччини розпочався період занепаду: винного вже знайдено, і це зовсім не ковід

Повернення російського турпотоку до Єгипту і особливо відкриття чартерів на курорти країни Пірамід стало головним розчаруванням для турецьких готелів.

Хоча скорочення до мінімуму російського турпотоку до Туреччини у зв’язку з кінцем літнього туристичного сезону було очікувано, турецькі туристичні ЗМІ з неабияким розчаруванням констатують: українці та росіяни, які бажають провести новорічні канікули за кордоном, прямували до Єгипту, а зовсім не до Туреччини, і саме у зв’язку з запуском чартерних рейсів, а також через дешевшу ціну турів до Єгипту ніж до Туреччини – практично на 40-50%.

Нагадаємо, останні десять днів грудня кількість туристів у Єгипті досягне піку, в результаті готелів їм може не вистачити. Таке попередження озвучив в інтерв’ю агентству Аль-Ватан Атеф Абдель Латіф, член Асоціації інвесторів у туризмі Південного Сінаю. Подробиці читайте за посиланням.

Незважаючи на те, що у Шарм-ель-Шейху та Хургаді в листопаді був великий дефіцит місць у готелях, попит перевищував пропозицію і на даний момент продовжують перевищувати, українські та російські туроператори заявляють, що Єгипет посідає перше місце серед напрямків відпочинку у листопаді та грудні.

Туреччина відійшла на другий план і «змагається» вже з Домініканою. За ними в рейтингу переваг йдуть Куба та Об’єднані Арабські Емірати.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі