На Хургаду та Марс-Алам насуваються зливи та грози, на Асуан – снігова буря: Єгипет накриває аномальна погода

Погодні аномалії з п’ятниці накрили курорти Єгипту: сильні грози обрушилися на провінцію Червоне море, де розташована Хургада та інші курорти, а поряд з Асуаном зафіксували навіть “зливу зі шматочками снігу”, тобто, грозу з градом.

Метеорологи прогнозують, що і в суботу сильні грози впадуть на південний схід, включаючи провінцію Червоне море. Також хмари рухаються до Луксора. Громадян Єгипту, а також водіїв закликали бути обережними на дорогах. Також метеорологи кажуть, що можливе повернення сильних дощів протягом наступних 10 днів, це торкнеться не тільки середземноморського узбережжя, включаючи Олександрію, а також зливи можливі в провінції Червоного моря і, можливо, південній частині Верхнього Єгипту, центрального та південного Синаю.

Унікальне для Єгипту погодне явище спостерігали і в провінції Асуан – там, згідно з єгипетськими ЗМІ «випали шматочки снігу та зливи, що супроводжувалися громом і блискавкою», тобто, пройшла гроза з градом. Через ураган та грозу було закрито автомагістралі, а також зупинено пересування річкою, чи «зачепило» круїзні лайнери – не повідомляється.

Генерал-майор Ашраф Аттіа, губернатор Асуана, оголосив про підвищення ступеня готовності надзвичайних служб провінції до збільшення кількості дощових опадів і закликав автомобілістів та власників туристичних та рибальських човнів бути обережними через погану погоду.

Управління метеорології також заявило, що грози продовжуватимуться над гірськими хребтами Червоного моря, особливо в районі Марса Алам та Східної пустелі. Грози від легкої до середньої ймовірні і півдні Синая і крайньому півдні Верхнього Єгипту в Нувейбі, Святої Катерині, Луксорі, Абу-Симбеле і Асуані. Також на курортах очікується сильний вітер.

Втім, як заспокоює прогноз погоди туристів, це довго не триватиме. До понеділка в Хургаді встановиться ясна сонячна погода з температурою +27 ° C – і на цьому рівні така пляжна погода протримається весь тиждень.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі