У Єгипті знайшли альтернативу російським туристам: тепер готелів на всіх не вистачить

Курорти Єгипту в зимовому сезоні можуть прийняти щонайменше півмільйона британських туристів. Про це заявив посол Великобританії у Каїрі Гарет Бейлі. Нагадаємо, що саме одночасне повернення російського та британського ринку експерти називають причиною проблем із місцями в готелях. І ймовірно, ситуація не тільки не зміниться, але навіть посилиться: на курортах Єгипту російських туристів часом може очікувати овербукінг.

Як заявив сам британський посол, «тісна співпраця між його країною та Єгиптом у сфері туризму значно покращилася після повернення рейсів до Шарм-ель-Шейху». Він додав, що британський туризм у Єгипті десять років тому наближався до одного мільйона британських туристів щороку. Також він очікує, що кількість британських туристів у Єгипті у майбутній зимовий сезон досягне 500 000 людей.

«Зараз потік туристів повертається до Єгипту, і спостерігається прогрес у відновленні їхньої кількості до пандемії. Від 3000 до 5000 туристів на тиждень тепер відвідують Єгипет більш ніж 45-ти щотижневими рейсами», – заявив він. При цьому переважно це курортні туристи, які наповнюють готелі Шарм-ель-Шейха, Хургади та інших курортів на Червоному морі.

«Після того, як Єгипет був вилучений із червоного списку Великобританії, кількість польотів збільшилася до щоденних рейсів через British Airways», – додав посол. Раніше таких рейсів було 2-3 на тиждень.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі