Українці масово заповнюють готелі курорта Марса-Алам в Єгипті

Розклад польотів туристів до міжнародного аеропорту Марса-Алама показує збільшення кількості рейсів, переважно з Німеччини та України, в середньому по 18 рейсів з кожної країни, починаючи з наступного тижня.

EasyJet відновить польоти в аеропорт Марса-Алам зі щотижневим рейсом з Берліна, починаючи з 6 листопада, сказав експерт з туризму Абуль Хаггаг аль-Емарі.

В даний час заповнення готелів Марса-Алама туристами значно збільшилася з початком зимового сезону.

Аеропорт Марса-Алам отримав сертифікат акредитації для безпечних подорожей Міжнародної ради аеропортів у першому кварталі 2021 року, заявили навігаційні джерела в аеропорту. Міністерська комісія з міністерств охорони здоров’я та авіації перевірила всі заходи, вжиті владою у міжнародному аеропорту Марса-Алам у зв’язку зі збільшенням потоку туристів.

За останні кілька років Єгипет значно покращив свою систему ефективності: перевірка пасажирів та багажу значно покращила інфраструктуру аеропорту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі