Надзвичайний стан на Червоному морі: Хургада готується до шторму, який зіпсує відпочинок туристам

Проливні дощі та шторм можуть найближчим часом зіпсувати відпочинок туристів у Хургаді та навколишніх курортах – у провінції Червоного моря влада веде інтенсивну підготовку до очікуваних злив.

Перші опади вже випали у провінції Червоного моря у неділю, але це були «легкі та середні дощі». Їх відзначили на дорогах Сафага – Кена, Хургада – Рас-Гаріб, Аль-Зафарана та на гірському хребті Червоного моря.

«У губернаторстві Червоного моря оголошено надзвичайний стан. Департамент руху Червоного моря опублікував інформацію про ситуацію на дорогах та про необхідні заходи, вжиті на автомагістралях, і наголосило, що водії повинні дотримуватись правил дорожнього руху та не перевищувати запропоновані швидкості. Порти також вжили необхідних запобіжних заходів для забезпечення безпеки навігаційних знаків на входах і виходах з портів, а також спостереження за метеорологічним управлінням з питань безпеки морського судноплавства», – повідомляють єгипетські ЗМІ.

Також у кожному місті провінції сформовано спеціальні служби, які відстежуватимуть ситуацію зі зливами. Також на їхню частку покладено забезпечення міст необхідними транспортними засобами у разі потреби.

Також нагадаємо, що у Хургаді минулих вихідних сталася НП з масовим отруєнням російських туристів у готелі AMC Royal hotel. Подробиці читайте у матеріалі «Повна антисанітарія та брудні тарілки: туристка розповіла про готель у Єгипті, де сталося масове отруєння».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар розповів, як дізнатися розмір чоловічого пеніса, не знімаючи штани».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі