Це жах, кожен намагається тебе обдурити: туристи закидали Єгипет негативними відгуками

Відпочинок в Єгипті став «набагато гірше», ніж до його закриття, і «абсолютно кожен намагається тебе обдурити» – такий «підсумок» відгуків туристів опублікував «Рамблер». Серед основних претензій – спроба нажитися на туристах скрізь, причому не тільки з боку вуличних торговців, а й в готелях; невідповідність послуг заявленим і відсутність сервісу, при цьому дуже дорогі ціни.

Раніше Турист писав про іншиі історії обману в Єгипті: «Обман туристів на кожному кроці: які махінації чекають відпочиваючих в Єгипті».

«На людей слов’янської зовнішності все дивляться як на мішок з грошима. Більше ніколи не повернемося в цю країну. Європейській людині складно зрозуміти цей менталітет, спілкування з арабами під кінець відпустки викликало вже не просто питання, а якийсь нездоланний гнів», – заявляють туристи. За їх словами, що-небудь «впарити» намагаються не тільки на вулиці, але і в готелях – мова йде про дорогі екскурсії. «Єгипет здався мені просто пеклом, де абсолютно кожен намагається тебе обдурити, взяти з тебе в тридорого за огидний сервіс, неякісну їжу, жахливої ​​якості товари», – страждають туристи (орфографія збережена), пише “Турпром”.

Серед порад «бувалих» – уважно вивчити ціни на екскурсії, торгуватися, оплачувати все так, щоб не потрібна була здача, а якщо хтось починає приставати, то пригрозити людині поліцією. Її жебраки на вулицях, продавці і таксисти дійсно бояться.

Що стосується сервісу – тут у туристів теж скарга на скарзі. «Готель взагалі не тягне на 5 зірок. На екскурсії змушували їхати, а тим хто відмовлявся говорили, що вони нас запам’ятають. А потім у людей пропадали на пляжі рушники, за які потім потрібно було платити по 20 доларів . При цьому деякі готелі прибирання ігнорують, білизну не міняють, безкоштовні ресторани не працюють, а шведський стіл «залишає бажати кращого».

Ціни при цьому чималі – як заявляють туристи, тур на чотирьох чоловік, тобто на сім’ю з двома дітьми може обійтися 90 000 грн. на 10 днів. Ще одна туристка поскаржилася, що 6 днів і 7 ночей на одну людину обійшлися їй у 25 000 гривень, при цьому сервіс виявився з вищеназваних. «Дуже незадоволена, за такі гроші, могла б злітати в інше місце, і в інший готель. Враження залишили вкрай негативні. У порівнянні з тим, що було раніше, відпочинок в Хургаді змінився кардинально, став набагато гірше», – заявила «постраждала».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі