В Александрії археологи виявили залишки житлового та комерційного передмістя

Руїни житлового та комерційного передмістя, розташованого за стінами столиці Єгипту в греко-римську епоху, були виявлені єгипетської археологічної місією в районі Аль-Шатбі в Олександрії.

Місії вдається виявити 40 колодязів і цистерн, колекцію глиняних амфор, судин, ламп, рибальських інструментів, таких як рибальські мережі, а також останки мармурових статуй божеств, імператорів і воїнів.

Також були виявлені колекція печей, хороші магазини і залишки святині разом з 700 монетами.

У греко-римську епоху це місце використовувалося в основному мандрівниками, відвідувачами і купцями.

У цьому районі розміщувалися будинки відпочинку, де відвідувачі могли залишатися до отримання дозволу на в’їзд в місто, а також склади для торговців, де вони могли зберігати свої товари, і митницю для перевірки товарів та визначення суми податків.

Генеральний секретар Вищої ради старожитностей Мостафа Вазирі пояснив, що це відкриття проливає світло на різні дії, які відбувалися у зовнішніх стін столиці в греко-римську епоху. Він додав, що проведені дослідження показують, що поселення використовувалося з другого століття до нашої ери до четвертого століття нашої ери.

Глава давньоєгипетського сектора Аймен Ашмаві пояснив, що ці артефакти показують, що в поселенні був торговий ринок з майстернями для виготовлення цих статуй і рибальських інструментів, і цей факт показує, що поселення було центром рибалок, як і більшості статуй божеств. відноситься до рибальства.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі