В ЄС названо нові терміни впровадження глобальної електронної системи в’їзду/виїзду без штампів у паспорті

Євросоюз окреслив нові терміни впровадження глобальної електронної системи в’їзду/виїзду без штампів у паспорті. Запуск цієї нової біометричної системи в’їзду/виїзду (EES), яка мала набути чинності в листопаді цього року, знову відкладено. Причина, як повідомляє видання The Independent, є неготовністю бази даних, від якої вона залежить. При цьому офіційне рішення про точну дату поки що очікується – воно буде оголошено в червні.

Поки що наступною датою запуску EES вважається травень 2024 року. Однак, як зазначають експерти, є ймовірність, що це може статися пізніше після літніх Олімпійських ігор, які мають пройти у Франції з 26 липня по 11 серпня. Влада швидше за все забажає «запобігти хаосу в аеропортах» і відстрочить введення нової системи перед цим найбільшим заходом — обґрунтовує ситуацію прихильники цієї точки зору.

Зазначимо, що це вже не перше відстрочення. Введення EES відкладається вже вдруге. Причому першим терміном набуття нею чинності називали 1 травня цього року. Далі її було відкладено до листопада, і ось — знову скасування.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі