Квиток до Туреччини за ціною 8600$: ціни на авіаквитки до безвізових для росіян країни злетіли вдесятеро

Квитки до Ізраїлю з Росії зараз коштують від 6,3 тисяч доларів США.

Вартість авіаквитків на найближчі дати у безвізові для громадян Росії країни зросла вдесятеро після того, як у країні-агресорі оголосили мобілізацію.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на портал TourDom та компанію Biletix.

Зокрема, вартість перельоту в Тель-Авів (Ізраїль) стартує від 378 тисяч рублів (близько 6,3 тисяч доларів США), у Дубай (ОАЕ) – від 373 тисяч рублів (близько 6,2 тисяч доларів США), до Астани (Казахстан) – від 134 тисяч рублів (близько 2,24 тисяч доларів США).

У той же час, за даними сервісу, ціна за квитки до Стамбула (Туреччина) на найближчі дати збільшилася до 100 тисяч рублів (близько 1,68 тисяч доларів США), у Баку (Азербайджан) – до 115 тисяч рублів (близько 1,92 тисячі доларів).

На виліт 24 вересня маршрутом Москва – Анталія пропозиція від російської авіакомпанії «ІрАеро» була така: 500 тисяч рублів (близько 8,6 тисяч доларів США) за одне посадкове місце в літаку, що прямує до Туреччини. Щоправда, є бонус – багаж входить у вартість.

Найдешевше обійдуться авіаквитки до Єревану (Вірменія) – 65 тисяч рублів (близько 1,1 тисячі доларів США) та Ташкент (Узбекистан) – 60 тисяч рублів (близько 1 тисячі доларів США).

Представник компанії пояснив, що під час аналізу враховувалися ціни як на прямі рейси, так і на стикувальні. “Вартість перельоту зросла приблизно вдесятеро”, – додали в Biletix.

Як довго триватиме період високих цін та ажіотажу, досі неясно. Фахівці вважають, що нижчі тарифи варто чекати лише у другій половині жовтня. “Подібний ажіотажний попит на авіаквитки ми бачили в лютому-березні цього року”, – додав експерт сервісу.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі