Закриття готелів у Туреччині набирає обертів

Опубліковано статистику кількості готелів у Туреччині, відкритих та закритих у січні-липні 2022 року, з якої видно, що високий турпотік з-за кордону цього року не рятує турецькі готелі від банкрутства та закриття. Хоча кількість готелів, що знову відкриваються, також зростає.

Виходячи з даних Асоціації готелів та бірж Туреччини, за неповний 2022 рік у курортній республіці всього було відкрито 149 нових готельних об’єктів. Натомість з початку поточного року закрилося вже 26 готелів. Тенденція є наростаючою. Це можна побачити, якщо порівняти цифри з минулим роком. Так, за весь 2021 рік було відкрито 125 готелів, а закрито лише 25. Повторимо, причому це була статистика за весь минулий рік.

Крім того, експерти відзначили скорочення іноземних інвестицій у турецькі туристичні об’єкти. Так, з початку минулого року було відкрито 12 готельних організацій з іноземним капіталом у 7.4 млн турецьких лір та загальним капіталом у 36 млн лір. Тоді як за поточний рік встигли відкрити двері для відпочиваючих теж 12 готельних підприємств, але з іноземним капіталом у 2.5 млн. турецьких лір і загальним капіталом у 4 млн. лір.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі