У Швейцарії відкрився готель із нульовою зіркою без стін та стелі

У Швейцарії відкрився перший готель із нульовою зіркою без жодної стіни та стелі. Тепер таких скарг туристів, як «у моєму номері було дуже галасливо» або «я не виспався, тому що мені заважали спати», не буде. Концепція незвичайного готелю полягає в тому, щоб гість не спав, а перейнявся вічними питаннями. Як повідомили швейцарські ЗМІ, ідею реалізували брати Ріклін.

Що являє собою номер у готелі 0* шокує мандрівників, які звикли до тиші та затишку. Це готельний номер з двоспальним ліжком, двома тумбочками та нічником без стін та стелі. Крім того, цей номер знаходиться поруч із заправною станцією в селі Сайлон в провінції Валі (південна частина Швейцарії).

Мета проекту полягає в тому, щоб спонукати гостей готелю думати про проблеми світу та поводитися по-іншому. Якщо якимось дивом відпочиваючим вдасться заснути, їх розбудять посеред ночі, щоб поговорити про такі проблеми, як кліматична криза, війна, шкода, завдана планеті людством.

“Загалом, зараз не час спати”, – навели видання слова власника дивного готелю.

Проект, розроблений у співпраці з готелем Даніелем Шарбонньє, має ще три номери в більш ідилічних приміщеннях. Співвласник готелю також наголосив, що річ не в тому, щоб туристи приїжджали виспатися: «Головне – думати про поточний стан світу. Перебування тут означає ставлення до нагальної потреби змін у суспільстві».

Вартість однієї ночі у номері, де можна зупинитися з 1 липня по 18 вересня, становить 325 швейцарських франків, тобто 10’100 гривень. У вартість входить сніданок.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі