У Європі почалися масові ануляції туристичних турів: названо причину

Колапс в аеропортах, що накрив усю Європу, а також проблеми з персоналом на курортах та в готелях починають відлякувати туристів від літнього відпочинку. У європейських туристичних ЗМІ з’являються повідомлення від турагентів, які почали фіксувати ануляції літніх турів та навіть перенесення їх на осінньо-зимовий період. Основна причина – туристи вкрай побоюються складнощів, величезних черг та скасування рейсів.

Так, Стефані Сларк, директор The Travel Network Group, зазначила, що двома основними проблемами в індустрії туризму зараз є скасування рейсів та довгі черги в аеропортах. «Багато туристів непокоїться, чи зможуть вони вирушити у відпустку цього літа і змінюють свою відпустку, щоб уникнути збоїв», — пояснила Сларк.

Її підтримав Гері Гіллеспі, керуючий директор Independent Travel Experts, він зазначив, що туристи почали змінювати дати своєї відпустки: «За останні кілька тижнів відбулося помітне зрушення у бронюванні на зимові дати 2022 та 2023 років. Також багато туристів переходять від відпочинку за кордоном до внутрішнього туризму на короткі відстані за доступнішою ціною. Туристи безперечно стурбовані і нервуються».

Нагадаємо, що і «на землі» проблема з нестачею персоналу нікуди не подіється – турсектору лише Хорватії необхідно понад 10 тис. робочих рук, які доводиться завозити з різних країн, аж до Філіппін. Проблему з персоналом також фіксують у Франції, Іспанії, Греції та інших курортних країнах. Подробиці читайте за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі