Британський лоукостер попередив туристів, що годувати та напувати в польоті більше не будуть

Туристи отримали повідомлення від авіакомпанії, що годувати та напувати звичним асортиментом напоїв під час польоту пасажирів більше не будуть, тому їм слід самостійно запастися провізією на час перельоту або додатковими грошима для покупок в аеропорту.

Таке повідомлення надрукував британський лоукостер EasyJet. Ситуація посилюється тим, що проносити на борт після теракту 11.09.2001 можна ємності не більше 100 мл, а значить взяти з собою достатньо води просто неможливо.

До речі, у травні із тією ж проблемою харчування до туристів звернулася провідна британська авіакомпанія TUI Airways. Причому купувати із собою воду досить проблематично, так як проносити рідини обсягом понад 100 мл заборонено. Подробиці читайте у матеріалі «TUI скасувала харчування та напої для туристів, попросивши брати із собою сухпайок».

Відповідно до стандартної програми, EasyJet зазвичай пропонує закуски та легкі страви для своїх клієнтів, а не повний гарячий обід. Зазвичай це тости, сендвічі та піца. Проте тепер на деяких маршрутах «урізали» і це харчування, але лишили гарячі напої.

Уточнюється, що не прибрали і снеки – чіпси, шоколадні батончики та кекси. Такий захід введено для літаків, що вилітають із лондонського аеропорту Гатвік. Нагадаємо, 8 червня авіакомпанія скасувала 34 рейси з цього лондонського аеропорту через страйки.

Тим не менш, новина приголомшила мандрівників, оскільки означає, що багатьом туристам, що особливо подорожують з дітьми, доведеться купувати дорогі страви в аеропорту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі