У Єгипті перерахували термінові заходи щодо російських туристів

«Міністерство туризму та старожитностей Єгипту здійснило безліч заходів, щоб компенсувати зниження потоку туристів, які прибувають до Єгипту через кризу та втрату українських та російських туристів», – заявив глава міністерства д-р Халед Ель-Анані, міністр туризму та старожитностей. Він також перерахував заходи, які входять до плану міністерства щодо зниклих російських туристів, а точніше – заходів щодо їх заміщення для екстреного збільшення загальної кількості туристів, що прибувають до Єгипту.

П’ять основних озвучених ним заходів полягають у наступному.

  1. Створення альтернативних туристичних ринків.
  2. Полегшення процедур в’їзду для туристів із найбільшої кількості країн світу.
  3. Мотивація іноземних туроператорів.
  4. Активізація рекламної діяльності основних ринках.
  5. Заохочення внутрішнього туризму.

«Україна та Росія є одними з найважливіших країн, які експортують туристів до Єгипту. Кількість українських та російських туристів, які відвідали єгипетський туристичний напрямок у жовтні та листопаді 2021 року, склала 40 до 45% від загальної кількості туристів, прийнятих Єгиптом за ці два місяці», – розповів міністр.

За його словами, на даний момент Федерація туристичних палат перебуває у процесі створення підрозділу для активізації та просування туризму Єгипту за кордоном. «Цей підрозділ використовуватиме іноземних експертів, які мають досвід у галузі просування туризму. Ми зберігаємо та підтримуємо тісне співробітництво між Міністерством туризму та старожитностей, туристичними палатами та асоціацією туристичних інвесторів у справі просування туризму до Єгипту за кордон», – додав міністр.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі