Європейців закликали готуватися до найважчого літа для подорожей

Жахливий початок європейських великодніх канікул, коли багато туристів, особливо у Великій Британії, застрягли в аеропорту в найдовших чергах по 12 годин до ряду, може стати трендом всього літнього теристичного сезону. Так налякали відпочиваючих популярні європейські видання.

Причина в тому, що європейські аеропорти та авіакомпанії, які звільнили в пандемію велику кількість співробітників, не можуть набрати їх в оперативному порядку до наступного сезону у зв’язку з вимогами безпеки. У результаті літній сезон може виявитися не просто непростим, а найважчим для подорожей: у аеропортах очікується хаос і величезні затримки.

Також читайте: В британських аеропортах панує хаос: черги розтягувалися за межі будівель аеровокзалів

Нагадаємо, на великодніх канікулах британські туристи вже мали сумнівне щастя зіткнутися із п’ятигодинними чергами в аеропортах, а також масовими скасуваннями рейсів та поромів. До відновлення туризму «постпандемійна» реальність виявилася не готовою.

Як повідомляють окремі джерела, виправити ситуацію миттєво не вдасться. Набрати новий персонал – а його відсутність – це основна причина проблем – аеропорти не зможуть раніше, ніж за шість місяців. «Новобранців» треба ще знайти та перевірити їх на безпеку. Зазвичай, такі перевірки займають 14-15 тижнів – запевняють «високопоставлені інсайдери галузі». Також вони звинувачують уряди у «нездатності надати ресурси, щоб упоратися з додатковим попитом».

«Авіація була одним із найбільш постраждалих секторів під час пандемії, страждала від відсутності адресної підтримки. А тепер їй доведеться пережити кошмарне літо, спричинене бюрократичними перевірками персоналу», – заявляє одне із джерел. Інше заперечує, що в нинішніх умовах навряд чи типовий європейський мандрівник захоче, «щоб ми ризикували, приймаючи працювати будь-кого в службу безпеки». Відзначили джерела і такий факт: «Авіа та туристичні компанії так погано поводилися зі своїми співробітниками під час пандемії, що не дивно, що вони не хочуть повертатися».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтологи визнали чорну каву найкращим напоєм для схуднення».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі