Анталія знайшла заміну російським туристам: готелі почали швидко заповнюватися

Туристи з Європи заповнили готелі Анталії – таку інформацію висловили турецькі ЗМІ. Вони повідомили, що лише на курорті Манавгат, офіційний сезон на якому стартував 15 квітня, понад 30 готелів було заповнено до 1 травня через ажіотажне бронювання туристів з Німеччини, Європи та Великобританії.

Як заявили місцеві готельєри, результати раніше найбільших ринків – українського та російського – поки що розчаровують. А ось німецькі, британські та інші європейські туристи обнадіюють їхні результати. Втім, зараз у Європі час великодніх канікул.

Наприклад, видання Turkiye Turizm цитує заяву Азіза Гюнелі, власника туристичної агенції Unser Tour Tourism: «Внаслідок усіх політичних подій Анталія сильно постраждала. Але в Манавгаті, розрахованому на 300 тисяч місць, 75% готелів приймають європейських та німецьких туристів. І лише 25% приймає туристів із України, Росії та країни СНД. Туристичний сезон у Манавгаті починається 15 квітня – і понад 30 готелів вже повні до 1 травня через німецькі, європейські та британські туристичні замовлення. Рівень заповнення повний», – заявив він.

До речі, задоволені й місцеві бізнесмени. Президент Асоціації допомоги та солідарності Гранд-базару Манавгата Музаффер Бююк заявив буквально: «Активність німецьких, європейських та британських туристів, які приїжджають на критий базар за останні 10 днів, викликала посмішку на обличчях торговців. Це збільшило наші сподівання на туризм».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі