У Єгипті знайшли заміну українським та російським туристам

Єгипет «має різноманітні експортні ринки для туристів», – так заспокоїв своїх колег та турбізнес Алаа Акель, голова керівного комітету Палати готельних підприємств. Він згадав про зростання бронювань з низки європейських країн – насамперед Східної Європи, а також плани на ряд країн Південно-Східної Азії.

Коментар був викликаний, зрозуміло, серйозним провалом на ринках України та Росії. Незважаючи на важливість двох країн для єгипетського туризму, Єгипет має різноманітні експортні ринки для туристів. Він не залежить від однієї чи двох країн, що відправляють туристів, а скоріше залежить від великої кількості країн, які залучають своїх туристів для відвідування єгипетського туристичного спрямування», – заявив він.

Також читайте: Туризм Єгипту зрозумів, що російських туристів більше не буде

Далі він прозвітував, що зафіксовано «збільшення показників бронювань в Єгипет з низки європейських країн». «Наразі спостерігається стійке зростання показників бронювання з низки європейських країн, таких як Польща, Угорщина, Чехія та Румунія, а також можна згадати країни Південно-Східної Азії та країни, які далекі від проблемної політичної ситуації в Європі мають прийти до Єгипту найближчими місяцями. Туристичні потоки із цих країн знижують негативні наслідки припинення туристичного руху з України та Росії», – додав експерт.

Він також зазначив, що єгипетська держава в особі багатьох міністерств на чолі з Міністерством туризму та старожитностей, «професійно та гостинно поставилися до туристів, що застрягли в Єгипті у зв’язку з останніми подіями, що отримало схвалення всіх країн світу та підняло туристичну репутацію Єгипту, а єгипетські готелі досягли успіху з початку цієї кризи, забезпечуючи відпочинок застряглих туристів і надаючи їм усі можливі послуги. За його словами, і зараз «тисячі українських туристів досі мешкають у готелях єгипетських курортів». Не факт, звісно, ​​що для росіян це прозвучить як реклама.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар повідомив про марну вправу, якою всі займаються проти жиру на животі».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі