На Пхукеті розпочалися арешти туристів на електросамокатах

Четверо іноземних туристів заарештували в тайському курорті місті Патонг за звинуваченням у використанні незареєстрованих електросамокатів, повідомили ЗМІ Таїланду. Імена та національності мандрівників поліція не повідомила, тому невідомо, чи були серед затриманих українці.

Через соцмережі до поліції надійшло кілька скарг на те, що люди, що катаються на самокатах у районі курорту Thanthip Beach Resort у Патонзі, створюють загрозу безпеці пішоходів та інших учасників дорожнього руху через неуважне та безрозсудне водіння.

Минулої середи ввечері одного з туристів зупинили біля поліцейської будки, трьох інших заарештували пізніше, і всім у результаті було висунуто звинувачення. Орендовані самокати вилучили та доставили до поліцейської дільниці. Наразі правоохоронці ведуть розслідування, щоб знайти власників електросамокатів та пред’явити їм звинувачення.

Тайська поліція попередила, що будь-хто, хто використовує незареєстрований транспортний засіб, може бути оштрафований і притягнутий до відповідальності, хоча вони не уточнили, про яку суму штрафу йдеться. Тим не менш, вони закликали всіх, хто їздить на електросамокатах, бути більш уважними до оточуючих, щоб забезпечити безпеку всіх учасників руху на дорогах та тротуарах на пляжному курорті.

Електромобілі стали популярними у Таїланді в останнє десятиліття. У 2014 році вони стали доступними на Пхукеті, коли один з емігрантів відкрив спеціалізований магазин. Його власник вважає, що електричні велосипеди та самокати – це практична альтернатива бензиновим скутерам та мотоциклам.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікар визначив популярний фрукт, який може бути небезпечним для здоров’я“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі