Тайвань назвав дату відкриття для туристів

Чергові «зрушення» щодо відкриття кордонів озвучили ще в одній країні Азії: умовно незалежний від Китаю Тайвань пообіцяв відкритися для туристів. Щоправда, не відразу – лише до «третього кварталу», проте тим самим він підтвердив загальносвітову тенденцію.

Таку заяву зробив директор Бюро з туризму Чан Сі-Цун – за його словами йде підготовка до відкриття кордонів Тайваню для туризму в найближчому майбутньому. Наполягають у цьому, як і скрізь, представники туріндустрії. «Було проведено вісім групових зустрічей, де я зустрічався з ключовими фігурами в індустрії туризму, і що було висунуто пропозиції щодо зняття обмежень на поїздки», – заявив він.

Чанг сказав, що бюро сподівається, що транскордонний туризм можна умовно відкритий поетапно з дозволу Центрального епідемічного командного центру (CECC) – тобто місцевого оперштабу. «Окрім відкриття кордонів для ділових мандрівників у березні, Тайвань може допускати іноземних туристів, починаючи з третього чи четвертого кварталу, за умови, що вони будуть певною мірою вакциновані. Питання про те, чи спочатку буде знято заборону на в’їзд для туристичних груп, індивідуальних туристів або для тих та інших одночасно, залежить від подальших обговорень», – додав пан Чанг.

Глава місцевого Оперштабу, CECC Чень Ші-Чжун у свою чергу озвучив місцевим ЗМІ свій коментар. Він заявив, що пріоритет буде відданий відкриття кордонів для іноземних туристів, а не дозволу тайванським груповим турам подорожувати за кордон, оскільки перше збільшить валютні резерви Тайваню, а ось зворотний маршрут вивозить валюту та привозить віруси. Він також зазначив, що питання «вакцинних паспортів» і схвалюваних вакцин поки що перебуває на стадії обговорення.

Нагадаємо, що аналогічний тиск на уряд чинить і турбізнес В’єтнаму – і там цей процес здається результативнішим. В’єтнам планує дозволити туризм та повністю відкрити кордони для іноземних мандрівників з 15 березня. Однак поки офіційна дата ще не оголошена, проект пропозиції, що повністю дозволяє в’їзний та виїзний туризм, починаючи з середини березня, на даний момент перебуває на стадії розробки та обговорення.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі