З 1 квітня туристам в Туреччині запропоновано новий формат відпочинку

Нові продукти анонсував туроператор TUI. Йдеться про розвиток брендованих концепцій відпочинку – а саме готелі Fun&Sun зі спеціальними розважальними форматами. Розвиток їх планується у таких напрямках, як Туреччина, Єгипет та Кіпр.

Як розповіла під час рекламного туру до Єгипту менеджер з контролю якості готелю Fun&Sun Наталія Гревцева, туроператор надасть туристам нові готелі та новий формат відпочинку у рамках брендованої концепції. Так, до наступного сезону з’явиться більше 60 нових готелів Fun&Sun – TUI, що працює в Єгипті, Туреччині та на Кіпрі з готелями FUN&SUN, планує відкрити понад 60 нових готелів у різних країнах.

Також читайте: Нові готелі Туреччини 2022 року – найкращі варіанти

Зокрема для туристів у Туреччині з 1 квітня відкривається Rixos Beldibi під назвою Fun&Sun PREMIUM Beldibi.

«FUN&SUN PREMIUM Beldibi (колишній Rixos Beldibi), перший курортний готель преміум-класу сім’ї FUN&SUN, починає працювати в Туреччині за системою «ультра все включено». Концепція FUN&SUN PREMIUM включає низку ексклюзивних послуг для клієнтів готелю. Готелі були спеціально спроектовані TUI для туристів, які прагнуть максимального комфорту», ​​- пояснили експерти туроператора.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені дійшли висновку, що кава може допомогти схуднути».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі