Справжня їжа економкласу: відео крихітного перекусу в літаку розірвало мережу

Бортове харчування останніми роками стало одним із напрямків, де авіакомпанії регулярно намагаються знизити витрати. Не дивно, що користувачі соцмереж зі сміхом відреагували на черговий ролик, у якому пасажир продемонстрував, чим його пригощають на борту.

Відео розмістила юзер платформи Reddit. У ролику, знятому під час польоту на борту американської авіакомпанії Delta, її хлопець розкриває упаковку кренделів. Всупереч очікуванням молодої людини, він дістав з пакета лише один крихітний брецель (маленький хлібобулочний виріб у формі кренделя). Розмір порції розсмішив американця.

Як пояснила дівчина, у інших пасажирів були нормальні упаковки з великою кількістю кренделів усередині, проте вони з молодою людиною не захотіли змінювати перекушування, оскільки, за її словами, “під час польоту їжу беруть просто так, тому що просто сидіти в крихітному кріслі неймовірно нудно”.

Публікація здивувала користувачів мережі. “Низькокалорійний перекус!”, “Не з’їси все в один присіст”, “Справжня їжа економкласу”, “Люди, які затвердили ці порції, – хобіти”, – пожартували коментатори.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі