Стали відомі країни, які подешевшають та подорожчають у 2022 році для українських туристів

Зняття обмежень на авіасполучення може здешевити деякі країни для російських туристів, тоді як інші – куди вже доступні чартери без обмежень – залишаться дорогими з об’єктивних причин. Таку оцінку озвучив один із експертів туристичного ринку.

За його словами, на даний момент для відновлення доступного закордонного туризму відкрито «достатньо» країн. Проте за фактом масового туризму доступні лише дві – і це Туреччина та Єгипет. Причина проста – ціна. Але таких країн може бути більшим, заявив експерт.

«Значність цих напрямів за існуючого розкладу на ринку виїзного туризму в тому, що це два більш-менш доступні за ціною напрями. Все інше дорого», – наголосив він. Частина країн, куди без обмежень відновлено авіасполучення і які приймають українських туристів за спрощеними правилами, так і залишаться дорогими – це насамперед далекомагістральні «зимові» напрямки – такі як Куба або Домінікана – «які ніколи не були дешевими».

«Але є також країни, які розташовані ближче до України. Зниження вартості турів туди відбудеться у разі поновлення чартерних рейсів. Наприклад, це Кіпр або Об’єднані Арабські Емірати. Навіть якщо припустити, що жодна країна для туристів більше не відкриється, той перелік напрямків, який зараз може стати доступним при знятті будь-яких обмежень на авіасполучення. Йдеться про відновлення чартерних рейсів», – оцінив експерт.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі