Хургаду завалило снігом, аеропорт тимчасово закрили, дороги перекриті, туристи шоковані

“Спеціальна погодна пропозиція для туристів”, – так у соцмережах прокоментували відео та фото небувалого погодного явища на головному єгипетському червономорському курорті Хургада: вулиці курорту накрив “новорічний” сніг. Погода шокувала відпочиваючих – окрім снігу, провінцію накрили грози та зливи, що призвело до підтоплень, проблем на дорогах, перебоях з електрикою в готелях, а також збоями у роботі аеропорту Хургади та Марса-Алама.

Хургаду завалило снігом, аеропорт тимчасово закрили, дороги перекриті, туристи шоковані

По соцмережах багато поширилися фотографії: снігопад накрив місто, шаром снігу покриті пальми і пляжі, а також дорожні розв’язки. У місті, не розрахованому на таке стихійне лихо, сталися численні відключення світла через обрив проводів та падіння стовпів ліній електропередач. Було також закрито частину доріг: автомобілі на «літній» гумі просто не могли пересуватися в безпечному режимі. Стихія зачепила всю провінцію Червоне море, включаючи такі міста як Хургада, Рас-Гареб та Сафага, і навіть такий віддалений на 200 км на південь курорт як Марса-Алам.

Генерал-майор Амр Ханафі, губернатор Червоного моря, оголосив 1 січня про припинення навчання у всіх державних та приватних школах, а також ухвалив рішення закрити дороги «Хургада-Рас-Гараб» та «Рас-Гаріб-Шейх Фадл-Мінья» для руху автомобілів через погані погодні умови та зливи. На якийсь час було закрито також аеропорт курорту.

Хургаду завалило снігом, аеропорт тимчасово закрили, дороги перекриті, туристи шоковані

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Ці фрукти допомагають при детоксикації після святкового переїдання“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі