Туристку приголомшили величезним списком правил, який їй вручили після прибуття до місця відпочинку

Величезний список правил, у тому числі як користуватися завісою для душу і для чого використовувати ту чи іншу чашку, чекав на туристку по приїзді в орендовану квартиру у Великобританії. Мандрівниця була шокована умовами, які рекомендувала їй дотримуватись Airbnb – онлайн-майданчик для розміщення та пошуку короткострокової оренди. Про це вона розповіла у своєму TikTok-акаунті.

Дівчина на ім’я Тіффані поділилася відео, яке на сьогоднішній день набрало вже понад 1.7 млн ​​переглядів. «У мого останнього власника на Airbnb було кілька дивностей з контролем. Ще до того, як ви увійдете, ви отримаєте величезне інформаційне керівництво про те, що робити, і вам доведеться зняти його з дверей та повісити всередині. Далі слідує обсяг інформації, що надається кожен наступний момент усіма можливими способами в кожній частині кімнати», – розповіла авторка.

«Що моє улюблене з усіх інформаційних матеріалів? Мабуть, інструкція, як користуватись пультом дистанційного керування. На папері зображено пульт та рекомендації, як користуватися кожною кнопкою. Є й інші. Наприклад, є навіть примітка про те, як використовувати вентиляційний отвір і використовувати місця для зберігання», – додала туристка.

Як виявилось, під час проживання дівчина порушила одне із численних правил. Як з’ясувалося пізніше, вона пила не з тієї склянки. «Один із моїх головних фаворитів, я використала не ту чашку, щоб пити воду», – уточнила мандрівниця.

Навіть у простого душа були свої правила. «Ще один момент із життя в цій квартирі – ви хочете пересунути фіранку для душу зліва направо? Ні, за інструкцією вона має бути задернута справа наліво», – повідомила вона і додала наприкінці відео «сподіваюся, я спала тут правильно».

Багато користувачів були приголомшені кількістю правил. «Вау? Можливо, не треба тоді здавати це приміщення, якщо ви схиблені на контролі», «Так важко і напружено залишатися там», – погодилися вони з автором. Інший коментатор поділився своїм власним досвідом: «Я відмовився від оренди через такого власника в Клівленді – Airbnb повернув мені гроші. Зрештою, я хочу почуватися комфортно… а не те, що за мною спостерігають».

Деякі користувачі вважають, що деякі правила були корисними. Так, одна жінка написала: «Добре, очевидно, що це занадто, але я була б вдячна за чіткі інструкції про те, як користуватися такими речами, як пульт дистанційного керування». Другий додав: «Це справді приносить мені втіху. Мені завжди здається, що я роблю щось не так, тож я ціную інструкції».

Пізніше авторка ролика порадила всім «розслабитися» і додала: «Це має бути кумедно, я зовсім не засмутилася і не говорю про власника погано. Не завдайте шкоди квартирі, будь ласка!»

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристам назвали 5 найкращих продуктів для полегшення зміни часових поясів та 2, які краще не вживати».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі