У турецькому готелі розповіли, що найбільше крадуть у них російські туристи

“Невже у вас у країні це так дорого коштує?” – Так, за словами туристки, дивується турецький персонал готелів, який спостерігає, що російські туристи крадуть на відпочинку. На своєму каналі в Яндекс.Дзен блогер розповіла, що найчастіше виносять російські туристи. Їй це, у свою чергу, розповіли знайомі в турецьких готелях, додавши свої коментарі.

Що ж забирають туристи на згадку:

  • Туалетний папір: лідер рейтингу – принаймні, на подив турецьких співробітників у готелях. Вони стверджують, що російські туристи часто просять покоївок принести їм пару додаткових рулонів і забирають їх із собою. «Навіщо займати місце у валізі? Без неї влізло більше подарунків для сім’ї! Чи в Росії дорогий туалетний папір?» – З подивом запитує персонал.
  • Їжа зі «шведського столу»: не варто думати, що персонал готелю не помічає, як наші жінки ховають персики по кишенях чоловіків і набивають сумки булочками і сухофруктами, заявляє туристка. Найчастіше персонал проігнорує таку поведінку туриста, але у кричучих випадках вони мають право зробити зауваження.
  • Столові прилади: ножі та вилки з ресторану також часто опиняються у кишені туриста. Однак ще більше в зоні ризику – чашки, особливо якщо вони брендовані, а також чайні ложки та склянки з номерів. У цьому випадку персонал намагатиметься зупинити «несунів».
  • Набори для чаю та кави: загалом це навіть не крадіжка – зазначає туристка – їх, як і косметичні речі, можна забирати з готелів. Проблема в тому, що наші співвітчизники цим зловживають – і щодня складають у валізку все, що кладе покоївка – чай, кава і навіть цукор. «І чекають на наступну порцію, щоб знову сховати «видобуток» у валізу», – додає туристка.

Також читайте: Приголомшливе свинство: став відомим список неймовірних речей, які туристи крадуть з готелів

  • Чайні пакетики: їхня туристка виносить окремим номером, уточнюючи, що зазвичай любителі халяви чаєм у номерах не обмежуються. Вони «набивають кишені чайними пакетиками у ресторанах на «шведському столі» та в барах самообслуговування».
  • Косметика: це також формально не крадіжка – деякі турецькі готелі, за словами туристки, навіть раді, що туристи забирають із собою брендовані баночки – це додаткова реклама. «Але співробітники щиро не розуміють туристів, які зливають мило та шампуні із настінних пляшок із дозаторами. А також тих, хто краде косметику та мило з візків, залишених покоївками в коридорах», – додає вона.
  • «Все оплачене»: за словами блогера, також туристи не проти «приєднати» до набору, який можна забирати з номера – це косметичні речі, тапочки, блокноти та ручки, швейні набори, губки для взуття, гребінці та інші «приємні дрібниці» із номера. Як скаржаться співробітники – це найчастіше батареї з пультів та лампочки.
  • «Лампочки! Невже люди примудряються довозити їх до будинку в цілості та безпеці?!» – дивується блогер.
  • І, нарешті, великі речі – це рушники, наволочки, посуд, халати і навіть картини. «Якщо туристів ловлять на крадіжці, вони майже завжди кажуть, що взяли це помилково. Це трапляється частіше, ніж вам здається. У високий сезон готелі Туреччини зазнають збитків навіть не на сотні, а на тисячі доларів», – запевняє туристка.

Далі вона поділилася і своїм досвідом, що вона «запозичила на згадку» – втім цілком законно. «Я відпочивала в турецькому готелі 5* та закохалася в аромат лосьйону з косметичного набору. Мені так захотілося забрати флакон з собою, щоб продовжити відчуття відпустки. Брати такі баночки дозволено, але мені чомусь все одно було ніяково це зробити. Запитала у покоївки, чи можу взяти додому одну баночоку, бо я від нього в захваті. Вона так зраділа, ніби я комплімент їй зробила! Запропонувала взяти більше», – розповіла туристка. Аналогічно зрадів і офіціант, коли туристка запитала його, чи можна забрати два яблука зі шведського столу. «Висновок: хочете щось взяти – просто спитайте. Вам точно дозволять (якщо це не рушник чи вилки, звичайно) та запропонують ще», – оцінює туристка.

За її словами, персонал готелю прагнення винести всі дрібниці, які покладені за путівкою, швидше забавляють. Тому поки що крадіжка не набуває особливо великих розмірів, коли йдеться вже про валізи, забиті «халявою», турки частіше дивляться на це крізь пальці. «І все ж погодьтеся, це смішно: люди знаходять 100 (37 тис. гривень) тисяч на путівку, але тягнуть із відпустки туалетний папір за 15 рублів (5 гривень), лампочки та батарейки! Ось уже справді «все включено», – оцінила блогер.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що відбувається з організмом, якщо ми надто багато спимо».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі