Пасажирам розповіли, чому небезпечно літати з нежиттю літаком

Болісний переліт очікує туристів, які вирушать у подорож із нежитем. Подробиці про те, чому ніколи не слід літати, якщо є застуда, розповіли авіатори у соцмережах.

За словами експертів, відчуття «розбитості», закладеності носа, яке супроводжує людей під час ГРВІ, може багаторазово посилитись на висоті кількох тисяч метрів – вся справа у зміні тиску повітря.

Так, один із туристів поділився досвідом вкрай важкого польоту із застудним захворюванням: «Я одного разу летів з Вашингтона в Лос-Анджелес. У мене була дуже легка застуда. Температури та слабкості не було. Єдине, що мене турбувало, – нежить. Однак під час зльоту я зрозумів, що мені чекають години мук: мій ніс був закладений, а вухо боліло так сильно, що я мало не розплакався. Особливо болісним виявилося приземлення. Крім того, знадобилося ще кілька годин на землі, щоб біль затих».

Інша мандрівниця також мала жахливий досвід перельоту з застудою: «Востаннє, коли я літала з нежиттю, я поклялася, що ніколи не зроблю цього знову, бо я приїхала майже глухою, і ця глухота зберігалася близько тижня».

Щоб переліт пройшов спокійніше і без проблем з вухами та носом, стюардеса в соцмережах поділилася порадою про те, як зменшити ймовірність закладеності носа та наступного «прострілу» у вухах: «Я завжди ношу з собою якийсь зволожуючий спрей для носа або засіб від нежитю , а також ліки від простудних захворювань. Якщо я відчую, що мені стає душно під час польоту, я обов’язково використовую їх перед зльотом і приблизно за 30 хвилин до посадки».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі